ברכונים לאירועים

ברכונים לאירועים יכולים להיות מזכרת מיוחדת עבור האורחים שלכם.

מי שמתכנן אירוע בלתי נשכח ורוצה להביע את תודתו עבור האורחים, יכול לבחור ברכונים מבין היצע רחב ומגוון מאוד. העלות של ברכונים לאירועים אינה גבוהה וניתן לשלב בתוכם הקדשה אישית. הברכונים מלווים את האורחים לאורך זמן, הם מתאימים לכל סוגי האירועים ויש להם חשיבות סמלית יוצאת דופן.

אלו המאפיינים של ברכונים לפי כל סוג אירוע:

1. חתונות – חתונה מייצגת בניית בית חדש בישראל. ההמלצה היא לשלב בתוך הברכונים את סדר שבע הברכות, סדר ברכת המזון, זמירות שבת שישמשו לשבת חתן וגם תפילות ובקשות שונות. כך ניתן ליצור שילוב בין האופי של הברכונים לבין האופי של האירוע.

2. בר מצווה – טקס בר המצווה הוא בעל משמעות גדולה מאוד עבור כל גבר יהודי. רצוי לבחור ברכונים לבר מצווה לפי הנוסח המתאים של משפחת חתן הבר מצווה ולא לשכוח לציין את פרשת השבוע הרלוונטית.

3. ברית – ברכונים לברית מילה כוללים בדרך כלל את הברכות של טקס ברית המילה וכן הפיוטים המיוחדים לברית. במידה ומדובר על בריתה, ניתן לבקש ברכונים מגוונים יותר, הכוללים ברכות כלליות ופחות ספציפיות.

איפה מזמינים ברכונים לאירועים?

אחרי שמחליטים על רכישת ברכונים לקראת האירוע, אפשר לגלוש באתר ולהתרשם ממגוון העצום של דגמים ולקרוא מידע חשוב על כל ברכון וברכון. לאחר מכן, ניתן להזמין את הברכונים לאירועים דרך האתר בקלות לנוחיותכם. בנוסף, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון ובמייל ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא.